Kurumsal Sayfalar / Hakkımızda

TÜRKİYE'NİN TEK YERLİ ASMA KİLİT ÜRETİCİSİ
Türkiye'de kilit sektörünün önde gelen markalarından Yuma Kilit, faaliyetine 1972 yılında başlamıştır. Yarım asıra yaklaşan tecrübesi, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, rekabetçi ve dinamik yapısı ile sanayi üretimine önemli katkılar sağlamaktadır.

YUMA KİLİT Ar-Ge çalışmaları, son teknoloji makina parkuru, insan hatasından arındırılmış bilgisayar kontrollü otomasyona dayalı üretim sistemi ile sürekli kendini geliştirmektedir. Üretim ve ürün geliştirme alanlarında yeni projeler tasarlamakta ve hayata geçirmektedir.

Tamamen yerli kaynaklar ve sermayesiyle, tüm üretim aşamaları yurt içinde tamalanana ürünleri ile ezber bozarak ucuz ve kalitesiz ithal malları yurtiçi pazardan silmiş, kaliteyi en uygun şartlarda tüketiciye ulaştırmıştır.

Ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinen YUMA KİLİT, markasına duyulan güvenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

TAMAMEN YERLİ SERMAYE
Bütünüyle yerli kaynaklar ve sermaye ile üretilen ve tüm üretim aşamaları yurt içinde tamamlanan Yuma Kilit ürünleri yerli pazardaki güvenlik ve hizmet ihtiyaçlarına en iyi çözümü üretmektedirler.

GÜVENLİK VE KALİTE
Yuma Kilit ürünleri üst düzey güvenlikte devamlılığın sağlanması için özenle geliştirilip sürekli test edilmekte ve en disiplinli kalite standartları çerçevesinde üretilmektedir.

TEK ANAHTAR SİSTEMİ
Tek anahtar sistemine geçtiğinizde üst düzey güvenliği en pratik şekilde sağlayabilirken aynı zamanda güvenlik önlemlerinizi maksimum düzeyde alıyor olmanın rahatlığını taşıyacaksınız.

  • Hakkımızda Logo